در دنیای مدرن همه چیز درباره وب سایت ها است. تقریباً همه مشاغل دارای وب سایت هستند که فواید مختلف آن را از دست نمی دهند. وقتی صحبت از طراحی سایت فروشگاهی می شود ، نگرانی ها برای نحوه طراحی نیز آغاز می شود. در این مقاله نگاهی دقیق به طراحی سایت فروشگاهی و سایر عوامل مرتبط می اندازیم . با فن گستران دیگر لازم نیست نگران طراحی سایت فروشگاهی باشید تنها کافیست به ما اعتماد کنید.

اهمیت طراحی سایت فروشگاهی

اهمیت طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای و اختصاصی

با افزایش جمعیت 8 میلیارد نفری جهان که زیر ساخت های فناوری به همان اندازه چشمگیر است ، منطقی است که اکثریت خوبی از معاملات بصورت آنلاین در حال حرکت هستند.  شما اساساً می توانید هر چیزی را بصورت آنلاین بخرید و با توجه به این که نزدیک به 2 میلیارد خریدار دیجیتالی دقیقاً همین کار را انجام می دهند ، طراحی سایت فروشگاهی هم اکنون در حالت انفجار کامل قرار دارد. خریداران این حق را دارند که برخلاف گذشته ، کالاها و خدمات خود را از طریق اینترنت خریداری کنند.  و به عنوان یک صاحب سایت فروشگاهی ، این امر باعث می شود تا کار شما برای متقاعد کردن آن ها برای ورود به فروشگاه اینترنتی شما سخت تر از همیشه شود. با استفاده از گزینه های بسیار زیادی ، مهم است که طراحی سایت فروشگاهی خود را به ساده ترین مکان، راحت ترین خرید و مطمئن ترین خرید از فروشگاه اینترنتی خود تبدیل کنید.  و همه این کار با SEO و طراحی سایت آغاز می شود.  از این گذشته ، اگر یک کاربر فقط به فروشگاه شما بیاید تا با یک طرح ساده و طرح گیج کننده مواجه شود ، می توانید شرط ببندید که دقیقاً به همان سرعتی که وارد سایت شما شد ، از فروشگاه آنلاین خارج می شود.  وقتی صحبت از طراحی سایت فروشگاهی با کیفیت می شود ، هم به عملکرد سایت و هم از نظر زیبایی شناسی می پردازیم. در پایان این مقاله ، شما باید کاملاً اطمینان داشته باشید که در کدام بستر تجارت الکترونیکی فروشگاه اینترنتی خود را اداره کنید و از کدام الگوهای طراحی استفاده کنید.  به این ترتیب ، هنگامی که یک مشتری بالقوه بالاخره در سایت شما قرار می گیرد ، از آنچه پیدا می کنند خوشحال می شوند.

مزایای طراحی سایت فروشگاهی

مزایای طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای و اختصاصی

ممکن است در حال حاضر مقداری از بودجه شغلی خود را برای رسیدن به مشتریان جدید ، مانند قرار دادن تبلیغات در روزنامه های محلی و یا خرید نقاط رادیو یا تلویزیون در بازار خود اختصاص دهید. یکی از مزایای طراحی سایت فروشگاهی این است که شما می توانید به مشتریان بیشتری برسید .یک فروشگاه آنلاین محاصره مسافرت ، پارکینگ و گم شدن در مسیری را که می تواند برخی از مشتریان را دور کند ، حذف می کند. در حالی که مطمئناً می توانید به بازار مشتری محلی خود ادامه دهید ، می توانید به صورت آنلاین از طرفداران محصول یا خدمات خود که مایلند شهر فاصله داشته باشند ، از آن استفاده کنید. محدوده فروشگاه های اینترنتی فقط مواردی از قبیل نرخ حمل و نقل ، مالیات و انتظار مشتری ممکن است تا رسیدن سفارش وی به درب آن باشد. در یک فروشگاه فیزیکی ، مشتریان انتظار دارند که بتوانند با ژاکتی که تازه خریداری کرده اند ، مکان را ترک کنند اما در یک فروشگاه آنلاین ، مدت انتظار وجود دارد . در صورت وجود عجله قبل از تعطیلات در فروشگاه ، نیازی به ریسک خرید 300 کالای موجود در انبار را ندارید. در عوض ، می توانید یک تصویر از یک آیتم را نشان داده و به کارمندان خود توجه کنید که موجودی خود را نگه دارند. برنامه های نرم افزاری می توانند به شما هشدار دهند که در چه مواردی کم کار می کنید یا اینکه در صورت تقاضای کالای خاصی مشکل بالایی را تجربه می کنید. فروشگاه های آنلاین ممکن است هزینه های مرتبط با خود را داشته باشند ، مانند میزبانی وب و هزینه دامنه شما ، طراحی گرافیک و این که آیا افراد را برای انجام عکس های خود استخدام می کنید یا کارهای کپی و طراحی را انجام می دهید ، اما می توانید به اندازه و گسترده خود گسترش دهید. سرورها اجازه می دهند به عنوان مثال ، شما مجبور نیستید که غذاهای مخصوص زمستان و تابستان را در یک گوشه مغازه مخلوط کنید. در عوض ، برای هر محصول یک صفحه وب یا جداگانه ایجاد کنید. مشتریان برای کشف فروشگاه شما نیازی به نقشه ، آسانسور یا گذرگاه های متحرک ندارند. آن ها می توانند با صفحه کلید و موس های خود روی فضای وسیع آن کلیک کنند.

باز و در دسترس است مگر این که فروشگاه شما یک پمپ بنزین یا یک فروشگاه کالاهای انبوه خرده فروشی باشد که ممکن است روزهای تعطیل هم بسته باشند. صاحبان فروشگاه هایی که کاملاً آنلاین فعالیت می کنند ، عاری از این محدودیت ها هستند. چراغ ها روشن است و حتی وقتی خواب هستید یا کارمندانتان برای استراحت به خانه رفته اند ، فروشگاه شما  باز است. مشتریان آینده نگر می توانند در لباس خواب خود در حالی که منتظرند فرزندانشان برای خوابیدن یا در حال مشاهده تبلیغات در هنگام تماشای تلویزیون هستند خرید کنند. صاحبان فروشگاه های آنلاین حتی نیازی به نگرانی در مورد پرداخت اضافه کار یا قبض های شبانه روزی ندارند ، بلکه در عوض از این واقعیت لذت می برند که هیچ وقت درب های فروشگاه آن ها بسته نمی شود.

امکانات و ویژگی طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای فن گستران

امکانات و ویژگی طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای فن گستران

امکانات و ویژگی طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای فن گستران

با چندین سال تجربه طراحی سایت فروشگاهی و تجربه بانک اطلاعاتی ، فن گستران این تجربه و دانش را دارد که بتواند ایده های وب خود را به واقعیت تبدیل کند.  وقتی با فن گستران کار می کنید ، می توانید مطمئن باشید که با خدمات شخصی نتایج بسیار خوبی کسب خواهید کرد. اگر سؤالی ، ایده جدید دارید یا فقط به روزرسانی وضعیت را می خواهید ، همیشه می توانید با ما تماس بگیرید یا یک ایمیل برای ما ارسال کنید و انتظار پاسخ به موقع را داشته باشید.

تفاوت فروشگاه های اینترنتی با دیگر وب سایت ها

تفاوت فروشگاه های اینترنتی با دیگر وب سایت ها

مقایسه فروشگاه های اینترنتی با دیگر وب سایت ها

هیچ وب سایت واحدی وجود ندارد که به عنوان یک وب سایت معمولی طبقه بندی شود ، با توجه به این که هرکدام تمایل به ارائه یک هدف منحصر به فرد دارند. در حالی که طراحی سایت فروشگاهی یا اینترنتی به روش های خاص خود متمایز هستند ، برخی از انواع دیگر عبارتند از:

 •  وب سایت های شخصی رایگان ارائه شده توسط ارائه دهندگان خدمات اینترنتی به مصرف کنندگان
 •  وب سایت های اشتراک عکس
 •  وب سایت های اشتراک گذاری ویدیو
 •  وب سایت های شبکه های اجتماعی
 •  وب سایت های فروشگاه

اینکه به سایت فروشگاهی یا هر نوع دیگری نیاز دارید ، اساساً بستگی به هدفی دارد که می خواهید آن را ارائه دهید ، و طراحی و توسعه آن نیازمند این است که شما به جنبه های مختلف بپردازید.

معیار های طراحی سایت فروشگاهی

معیار های طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای و اختصاصی

قبل از راه اندازی فروشگاه آنلاین خود ، باید بدانید از کدام بستر تجارت الکترونیکی می توانید این کار را انجام دهید. در حالی که شما به راحتی می توانید فروشگاه خود را همانطور که می خواهید از هر بستر بالقوه طراحی کنید ، چند سیستم عامل واقعی وجود دارد که روند کار را بسیار آسان تر می کنند. چرا؟  زیرا آن ها تیم هایی از متخصصان دارند که بهترین طراحی سایت فروشگاهی و بازاریابی تجارت الکترونیکی را انجام می دهند که منجر به بالاترین نرخ تبدیل ، بهترین روش ها برای دروازه های پرداخت های مختلف و بهترین ساختار برای بهینه سازی موتور جستجو می شود. و هنگامی که آن ها نمی توانند راه حل تجارت الکترونیکی مورد نظر خود را ارائه دهند ، به پلاگین های تجارت الکترونیکی اجازه می دهند تا این محصول را انتخاب کنند.  بسیاری از این شرکت های تجارت الکترونیکی حتی شامل خدمات میزبانی وب در سرویس های خود می شوند تا این روند را تا حد ممکن یکپارچه برای صاحب تجارت انجام دهد.  این یک عمل نوع دوستی نیست ، زیرا ، هرچه مشتری بیشتری کسب می کنید ، پول بیشتری نیز کسب می کنید. بنابراین بهتر است باور داشته باشید که آن ها قصد دارند مقدار زیادی از منابع خود را برای توسعه سیستم عامل ها سرمایه گذاری کنند که به تسهیل روند فروش تا حد ممکن کمک می کند.

مزیت طراحی سایت فروشگاهی در فن گستران

مزیت طراحی سایت فروشگاهی در فن گستران

مزیت طراحی سایت فروشگاهی در شرکت فن گستران

طراحی سایت فروشگاهی در فن گستران مزیت های بسیاری دارد چرا که همواره کارشناسان ما در تلاش اند بهترین ها را برای شما رقم زنند. از جمله این اقدامات برای طراحی سایت فروشگاهی ایده آل عبارتند از:

 • طراحی سایت فروشگاهی ساده و بدون پیچیدگی
 • استفاده از تصویر های با کیفیت و مناسب
 • بکارگیری از گرافیست های مطرح جهت انتخاب هوشمندانه رنگ ها
 • قرار دادن مهمترین اطلاعات شما در بالای سایت
 • روند خرید و پرداخت آسان
 • طراحی سایت ریسپانسیو
 • طراحی سایت با UX (تجربه کاربری) مناسب

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

قیمت طراحی سایت فروشگاهی در فن گستران

هزینه طراحی سایت فروشگاهی چقدر است؟ هزینه طراحی سایت فروشگاهی توسط اهداف کلی فروش و ترافیک شما ، ویژگی های مورد نیاز و نوع شرکت شما انتخاب می شود. چه چیزی بیشتر از همه بر هزینه پروژه طراحی سایت فروشگاهی تأثیر می گذارد؟ همه ما اصول اولیه وب سایت اینترنتی را می شناسیم: ویژگی های دسته بندی ها ، موارد برجسته ، صفحات محصول ، محصولات مرتبط و غیره.

این ها ویژگی های استاندارد هستند ، و واقعاً نباید هزینه را بالا برد.  از طرف دیگر ، قابلیت تجارت الکترونیکی سفارشی معمولاً بیشترین هزینه در یک پروژه است. همچنین اغلب مهمترین کار برای کمک به مشاغل خود برای کارآمد کردن کار و ایجاد یک مزیت رقابتی به سایت شما است. به عنوان مثال ، ممکن است بخاطر نوع کالایی که می فروشید ، قابلیت جستجوی سفارشی شده را بخواهید. بسیاری از رقبای شما آن را ندارند و می دانید که این امر به شما در فروش کمک می کند.  لیستی از تمام ویژگی های طراحی سایت فروشگاهی که گمان می کنید سفارشی باشد ایجاد کنید و آن لیست را با شرکت طراحی سایت فروشگاهی که انتخاب می کنید به اشتراک بگذارید. این به آن ها کمک می کند تا یک تخمین دقیق به شما بدهند. اگر می خواهید درباره قیمت گذاری طراحی سایت فروشگاهی اطلاعات بیشتری کسب کنید ، با شماره 09166680284 تماس بگیرید.

نحوه رزرو و مراحل طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

نحوه رزرو و مراحل طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

رزرو طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

 • سازنده طراحی سایت فروشگاهی خود را پیدا کنید.برای این کار می توانید به متخصصین فن گستران مراجعه کنید.
 • بهترین برنامه را برای خود انتخاب کنید.
 • برای فروشگاه خود نام دامنه بگیرید.
 • الگوی تجارت الکترونیکی خود را انتخاب کنید.
 • الگوی تجارت الکترونیکی خود را سفارشی کنید.
 • محصولات خود را اضافه کنید.
 • روش های پرداخت را تنظیم کنید.
 • تنظیمات حمل و نقل خود را مرتب کنید.
 • پیش نمایش ، آزمایش و … را انجام داده و  فروشگاه اینترنتی خود را منتشر کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول در مورد طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای و اختصاصی

 • طراحی سایت فروشگاهی با پرتال چقدر زمان نیاز دارد؟

اگر می خواهید از تمامی قالب های پرتال استفاده کنید تنها کافیست قالب فروشگاهی را انتخاب کرده و ظرف چند روز فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید.

 • طراحی سایت فروشگاهی چقدر زمان می برد؟

برای طراحی سایت فروشگاهی مدت زمانی که نیاز است بستگی به ویژگی ها، امکانات مورد نیاز و گستردگی سایت دارد. اما مدت زمان تخمین زده شده برای طراحی سایت فروشگاهی استاندارد چیزی حدود 1 الی 2 ماه زمان می برد.

 • چرا طراحی سایت فروشگاهی را به فن گستران بسپاریم؟

از مهم ترین ویژگی های فن گستران رعایت نکات مربوط به سئو سایت است که سبب می شود سایت شما در نتایج گوگل بالاترین رتبه را گرفته و در صدر نتایج ظاهر شود.

جهت دیدن نمونه کارهای فن گستران به صفحه نمونه کارهای طراحی سایت مراجعه کنید