حضور شما در دنیای مجازی و اینترنت یکی از بهترین راه کارهای افزایش عملکرد و معرفی شما به تمامی کاربران است. طراحی سایت شرکتی اولین گام برای حضور در عرصه فناوری ارتباطات و دنیای آنلاین است. و این چنین شما عزیزان می توانید تمامی محصولات خود را با کاربرانتان به اشتراک گذاشته و از این رو با آن ها ارتباط برقرار کنید. شرکت فن گستران قصد دارد تمامی اطلاعات در ارتباط با طراحی سایت شرکتی حرفه ای با رعایت اصول سئو در خدمت شما عزیزان بگذارد با ما همراه باشید.

طراحی  سایت شرکتی چیست؟

طراحی سایت شرکتی چیست؟

طراحی سایت شرکتی حرفه ای با رعایت اصول سئو

طراحی سایت شرکتی یکی از قدرتمندترین دارایی های بازاریابی است که یک تجارت می تواند داشته باشد. هنگامی که برای یک وب سایت استراتژیک برای شرکت خود سرمایه گذاری می کنید ، می تواند تجارت شما را در موتورهای جستجو نمایان تر کند و می تواند به مشتریان و شرکای بالقوه کمک کند تا درک کنند که چه کاری انجام می دهید ، چگونه می توانید به آن ها کمک کنید و به آن ها نشان دهید که چگونه می تواند از همکاری با شما بهره مند شود.  یک وب سایت شرکتی همچنین می تواند مشتریان جدیدی را برای بازدید به سایت شما وارد کند ، بنابراین شما می توانید به جای بازاریابی در شغل خود ، در خدمت به مشتریان خود باشید  بنابراین ، وب سایت های تجاری و شرکتی باید درک کارهایی را که انجام می دهند آسان کنند ، خدمات یا محصولات خود را ترسیم کنند و راهی آسان برای ارتباط با مشتریان فراهم کنند. همچنین می توانید نشریاتی که برای توصیف خدمات شرکت شما گرد آوری شده اند برای ایجاد اعتماد و اعتبار درون سایت درج کنید.  اگر می خواهید نمونه هایی از وب سایت های شرکتی که دارای ویژگی های فوق هستند را ببینید به انتخاب ما در مورد طراحی سایت نگاهی بیندازید.

دلیل اهمیت طراحی سایت شرکتی

دلیل اهمیت طراحی سایت شرکتی

اهمیت طراحی سایت شرکتی

درک این مسئله که چرا اکثر مشاغل مایل به پرداخت هزینه بالایی برای کارهای طراحی سایت شرکتی هستند ، دشوار است. از این گذشته ، داشتن یک وب سایت کاربردی مهمتر از آن است که به نظر می رسد ، درست است؟ امروزه مهمترین جنبه حضور در مشاغل آنلاین ، طراحی سایت است.  این بدان معناست که مشاغل همیشه باید سعی کنند بهترین سبک های سایت را که برای مشاغل خود کار می کنند پیدا کنند. اگرچه افراد زیادی وجود دارند که می توانند وب سایت ایجاد کنند ، اما یک شرکت نیاز به طراحی وب سایتی دارد که به نظر جلا و کارایی دارد. در اینجا دلایل بیشتری وجود دارد که نشان می دهد طراحی سایت شرکتی از اهمیت بسیاری برخوردار است:

 • یک سایت خوب مشتریان شرکت را افزایش می دهد. هنگامی که یک کسب و کار دارای یک وب سایت شرکتی باشد ، مشتریان بیشتری را نیز به خود جلب می کند. دلیل این امر این است که یک وب سایت با طراحی خوب از عناصر خود استفاده می کند تا مشتریان را به طور مستقیم و بدون حواس پرتی به آنچه نیاز دارند هدایت کند.
 • طراحی سایت ریسپانسیو به دستیابی مشتریان به کسب و کار کمک می کند. طبق تحقیقات جدید مرکز تحقیقات ، مشخص شد که تعداد بیشتری کاربر بیشتر برای انجام کار از تلفن های همراه خود استفاده می کنند. این بدان معناست که مشاغل باید با ایجاد وب سایت های شرکتی با قابلیت ریسپانسیو بتوانند مشتریانی را که از رایانه های خود دور هستند ، به خود جلب کنند.
 • یک وب سایت با یک صفحه کاربر پسند تمایل دارد مشتری های بیشتری را به سمت مشاغل جذب کند. وب سایت ها در برند سازی تجاری کمک شایانی می کنند .

امکانات و خدمات لازم طراحی سایت شرکتی

امکانات و خدمات لازم طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی حرفه ای با رعایت اصول سئو

 • طراحی اختصاصی صفحات

طراحی صفحات مناسب و ساختار یافته به معرفی خدمات و فعالیت های شرکت کمک شایانی خواهد کرد. پس بهتر است صفحاتی  مجزا برای محصولات، اخبار، گالری تصاویری از محصولات و محیط شرکت و مقالات  اختصاص یابد.

 • به اشتراک گذاشتن شبکه های اجتماعی

سایت های شرکتی باید به گونه ای  طراحی شوند که بتوان با تمامی شبکه های اجتماعی آن ها را هم گام نمود . و ارتباطی هماهنگ داشت. چرا که صفحات اجتماعی در کسب و کار بسیار تاثیر گذار هستند.

 • صفحه تماس با ما

در طراحی صفحه تماس با ما باید ارتباط آسان کاربر با شرکت برقرار شود. در این صفحه باید اطلاعاتی از قبیل شماره تماس، آدرس شرکت، ساعات پاسخگویی، آدرس ایمیل شرکت و… درج شود.

 • نمای ظاهری سایت

نمای ظاهری یک سایت می تواند کاربر را به جستجو در آن سایت ترغیب نماید. لذا لازم است در حین طراحی سایت از یک گرافیست جهت انتخاب رنگ و نحوه چیدمان سایت کمک گرفت. رعایت اصول روانشناسی رنگ ها برای ماندگاری وب سایت درون ذهن کاربران بسیار کاربردی است.

 • معرفی مشتریان

مهمترین عاملی که سبب اعتبار و اعتماد به سایت های شرکتی خواهد شد معرفی مشتریان سایت است و بهتر است صفحه مجزا در ارتباط با این موضوع طراحی شود.

 • پذیرش نمایندگی

شما می توانید با طراحی یک صفحه مجزا افرادی که مایل  به اخذ نمایندگی از شرکت شما هستند دعوت به همکاری نمایید. آن ها می توانند پس از تکمیل فرم مربوطه اطلاعاتشان را برای شما ارسال نموده و شما نیز پس از بررسی، نتیجه را از طریق پیامک یا ایمیل برای آن ها ارسال نمایید.

 • ارتباط بین مدیران شرکت

شرکت فن گستران در طراحی سایت شرکتی، بخشی را به ارتباط مدیران اختصاص خواهد داد تا بتوانند به آسانی با هم تبادل اطلاعات داشته باشند.

 • درباره ما

یکی از مهمترین بخش های یک سایت “درباره ما” است. که اطلاعاتی را در ارتباط با شرکت و سابقه درخشان آن در اختیار کاربران خواهد گذاشت. در حین طراحی سایت شرکتی حتما باید به این صفحه توجه داشت.

نکات مهم و حیاتی در طراحی سایت شرکتی

نکات مهم و حیاتی در طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی حرفه ای با رعایت اصول سئو

 • خلاقیت و طراحی گرافیک: شما باید بدانید که چگونه می توانید خلاقیت و مهارت های گرافیکی خود را متناسب با نیاز مشتری خود تنظیم کنید.
 •  توانایی فنی: برای تبدیل شدن به یک طراح وب موفق ، باید بتوانید با استفاده از HTML ، XHTML ، Flash ، JavaScript و سایر روش های کد نویسی کدگذاری کنید. ممکن است آگاهی از استفاده از نرم افزارهای ویرایش گرافیکی مانند Photoshop و استفاده از InDesign ضروری باشد. علاوه بر این ، مهم است که شما همچنین فن آوری های سمت سرور مانند .Net و PHP را درک کنید.
 •  مهارت های مردمی: صرف نظر از اینکه شما در یک شرکت بزرگ کار خواهید کرد یا مستقل هستید ، باید بدانید که چگونه با مشتریانی ارتباط برقرار کنید که شاید نمی دانند چگونه می توانند آنچه را که می خواهند بدست آورند.  طراحان وب با ایجاد وب سایت های کاربر پسند و جذاب و برنامه های تلفن همراه ، به شرکت ها کمک می کنند. این امر باعث شده است تا امروزه آن ها در فضای کسب و کار ضروری باشند زیرا حضور آنلاین یک شرکت در خط اصلی خود تفاوت بزرگی ایجاد می کند.

طراحی سایت شرکتی با رعایت اصول سئو

طراحی سایت شرکتی با رعایت اصول سئو

طراحی سایت شرکتی با رعایت اصول سئو و بهینه شده

در طراحی سایت شرکتی، رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت بسیار حائز اهمیت است. چرا که کاربران قبل از خرید در اینترنت و موتور های جستجو سرچ خواهند کرد به همین دلیل رعایت اصول سئو بسار مهم است. شرکت فن گستران طراحی سایت شرکتی را بر اساس اصول سئو به انجام می رساند و سایت مورد نظر شما را با رعایت اصول زیر و اخرین تکنولوژی طراحی خواهند کرد:

 • رعایت قواعد برنامه نویسی

برای اینکه هنگام جستجو سایت شرکتی شما در صفحه اول جستجو ها ظاهر شود باید به قواعد برنامه نویسی توجه بسیار کنید.

 • سرعت و پایداری

از عوامل مهم انتخاب سایت شما توسط کاربران سرعت بارگذاری سایت شماست که باید چیزی حدود 3 ثانیه زمانبر باشد. پس بهتر است طراحی سایت شراکتی ، شرکتتان را به دست افراد متخصص بسپارید تا به هدفتان نزدیک تر شوید.

 • طراحی صفحات اختصاصی

برای معرفی خدمات و محصولات شرکت باید صفحاتی اختصاصی در سایت شرکتی طراحی شود . به تعبیری هر محصول باید صفحه مجزا خود را داشته باشد تا کاربران بتوانند محصول مورد نظر خود را پیدا کنند.

طراحی سایت شرکتی کاملا حرفه ای توسط فن گستران

طراحی سایت شرکتی کاملا حرفه ای توسط فن گستران

طراحی سایت شرکتی توسط فن گستران

توسعه وب سایت شرکت بخش مهمی از دنیای تجارت امروز است. در طی چند سال گذشته ، توسعه وب سایت های شرکتی و طراحی وب سایت های شرکتی به بخش هایی مهم برای موفقیت انواع شرکت ها از مشاغل کوچک گرفته تا شرکت های چند ملیتی بدل شده است. صرف نظر از محصول ، خدمات یا اهداف شما ، شرکت ها فقط می توانند رشد کنند که آن ها می توانند مشتری خود را گسترش دهند – و اینترنت بهترین وسیله برای رشد است.  به همین دلیل است که طراحی سایت شرکتی در دنیای تجارت بسیار مهم است ، به ویژه هنگامی که با استراتژی مناسب بازاریابی اینترنتی ترکیب شود. ناگهان ، شرکت شما می تواند برای بخشی از هزینه رسانه های تبلیغاتی سنتی مانند تلویزیون یا رادیو ، مشتری هایی را از سراسر جهان درگیر کند. شما فقط یک تجارت محلی نیستید بلکه جهانی هستید.  به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه طراحی وب سازمانی ، فن گستران در زمینه افزایش حضور آنلاین شرکت هایی مانند شما تخصص دارد. تیم ما شامل متخصصان با استعدادی در خصوص پیشرفت وب سایت های شرکتی است که علاقه مند به ساختن وب سایت های تجاری هستند و آن ها را برای نتایج بهینه ترسیم می کند. مهمتر از همه ، تیم طراحی سایت شرکتی ما می داند چگونه شما را از رقابت خود باز نگه دارد. اما هنوز یک سؤال بزرگ برای پاسخ وجود دارد: از کجا شروع به طراحی سایت شرکتی می کنید؟  با شماره تلفن  09166680284  تماس بگیرید تا با یک متخصص در مورد خدمات طراحی وب از فن گستران صحبت کنید .

قیمت طراحی سایت شرکتی

قیمت طراحی سایت شرکتی

قیمت طراحی سایت شرکتی در شرکت فن گستران

چندین عامل بر قیمت طراحی سایت شرکتی تأثیر می گذارد . عواملی از جمله سبک ، اندازه و ویژگی های عملکرد وب سایت مهمترین آن هاست. شرکت شما برای طراحی وب چه هزینه ای را باید پرداخت کند و حتی طراحی وب شامل چه مواردی است ؟ شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با هزینه های مربوط به طراحی سایت شرکتی با تیم ما به شماره 09166680284  تماس بگیرید ، تا متخصصین ما در این باره بررسی کرده و سایت مورد نظر شما را بصورت اختصاصی و حرفه ای طراحی کنند.

جهت دیدن نمونه کارهای فن گستران به صفحه “ نمونه کارهای طراحی سایت” مراجعه کنید.