آیا شما خدمات حرفه ای به مردم ارائه می دهید؟ آیا به وب سایتی نیاز دارید که عملکرد خوبی داشته و خوب به نظر برسد؟ آیا شما نیاز دارید که فقط تصویر مناسب را برای مشتری های آینده خود طراحی کنید؟ اگر چنین است ، پس متخصصین ما در فن گستران می توانند با طراحی سایت خدماتی حرفه ای به شما کمک کنند. از آنجا که ما خدمات حرفه ای خودمان را ارائه می دهیم ، می دانیم که عملکرد اصلی یک وب سایت خدماتی ایجاد مشاغل جدید است. با ما همراه باشید و به خواندن خود ادامه دهید.

سایت خدماتی چیست؟

سایت خدماتی چیست؟

سایت خدماتی چیست؟

یک طراحی سایت خدماتی حرفه ای یکی از با ارزش ترین و قابل مشاهده ترین دارایی های بازاریابی است. مسلماً مهمترین بیان مارک یک شرکت است. اگر یک وب سایت ایجاد کرده اید که گزاره ارزش خود را به وضوح بیان می کند و از آن موقعیت برای تولید محصولات با کیفیت بالا بهره می برد ، می توانید بطور چشمگیری بخت و اقبال شرکت خود را بهبود ببخشید. اما چگونه چنین سایتی ایجاد می کنید؟ شما به سه چیز احتیاج دارید:

1) اراده برای تحقق آن.

2) یک تیم با استعداد برای انجام آن.

3) یک فرایند طراحی وب سایت که شما را به هدف خود می رساند.

سایت خدماتی مناسب چه کسانی است؟

سایت خدماتی مناسب چه کسانی است؟

سایت خدماتی

سایت خدماتی مناسب چه کسانی است؟ سایت خدماتی برای افراد درگیر برنامه ریزی یا اجرای یک وب سایت جدید خدمات حرفه ای ، به ویژه بازاریابان و ذینفعان است. و این متن برای هر کسی است که می خواهد روند طراحی وب سایت را تغییر شکل دهد و به بهترین شکل ممکن شروع به کار کند.

مزایای طراحی سایت خدماتی

مزایای طراحی سایت خدماتی

مزایای طراحی سایت خدماتی

 1. داشتن وب سایتی که به صورت حرفه ای طراحی شده باشد ، باعث می شود سایت شما احساس خوبی به بازدید کنندگان بدهد. وب سایت های آماتور می توانند به صورت غیرحرفه ای و نا معتبر معرفی شوند.
 2. همگام شدن با رقبا.  به منظور همگام شدن با رقبا ، به وب سایتی نیاز دارید که مجهز به آخرین روند طراحی باشد ، که می توان از طریق طراحی وب سایت حرفه ای بدست آورد.
 3. درآمد را افزایش می دهد. یک وب سایت حرفه ای و با طراحی مناسب بازدید کنندگان را به خود جلب می کند و در نتیجه باعث افزایش درآمد می شود.
 4. رتبه های جستجو را بهبود می بخشد  یک وب سایت قدیمی و غیر حرفه ای فقط مانع عملکرد رتبه بندی جستجو می شود ، بنابراین بهتر است با داشتن یک طراحی وب سایت حرفه ای پیش بروید ، به گونه ای که وب سایت خود را در بین موتورهای جستجوگر معروف مانند گوگل ، در رتبه بندی قرار دهید.
 5. طراحی وب سایت خدماتی حرفه ای نه تنها بازدید کنندگان را به سمت سایت شما جذب می کند بلکه به آن ها کمک می کند تا در آنجا مستقر شوید ، و آنچه را که تجارت شما ارائه کرده است را کشف می کند.
 6. با داشتن یک طراحی وب سایت حرفه ای ابتدا از بروزرسانی وب سایت آماتوری که به طرحی ضعیف طراحی شده است ، خودداری می کنید و این باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود.
 7. هویت سازگار با برند را ایجاد می کند  ایجاد یک هویت سازگار با نام تجاری برای ایجاد اعتبار و اعتبار تجاری ضروری است و داشتن یک وب سایت خدماتی حرفه ای به شما کمک می کند تا برند خود را به صورت موثرتر به مشتریانتان معرفی کنید.

اصول طراحی سایت خدماتی

اصول طراحی سایت خدماتی

اصول طراحی سایت خدماتی

 • اهداف وب سایت

وب سایت شما نیازهای کاربر را تأمین می کند. داشتن یک قصد ساده و روشن در تمام صفحات به شما کمک می کند تا کاربر با آنچه شما برای آن ها ارائه می دهید در تعامل باشد. هدف وب سایت شما چیست؟ آیا اطلاعات عملی مانند “چگونه راهنمایی می کنید” را منتقل می کنید؟ آیا این وب سایت سرگرمی مانند پوشش ورزشی است یا می خواهید محصولی را به کاربر بفروشید؟ اهداف مختلفی وجود دارد که وب سایت ها ممکن است داشته باشند اما اهداف اصلی مشترک برای همه وب سایت ها وجود دارد.

 • سادگی

سادگی بهترین راه برای در نظر گرفتن تجربه کاربری و قابلیت استفاده وب سایت شماست.

 • جهت یابی

جهت یابی روشی است برای یافتن سیستم در وب سایت هایی که بازدید کنندگان در آن تعامل دارند و آنچه را که به دنبال آن هستند می یابند. پیمایش وب سایت برای حفظ بازدید کنندگان مهم است. اگر جهت یابی وب سایت ها باعث سردرگمی بازدید کنندگان شود ، تسلیم می شوند و آنچه را که نیاز دارند در جای دیگری پیدا می کنند.

 • سلسله مراتب بصری

در سلسله مراتب بصری ترتیب عناصر بسیار اهمیت دارد. این کار با اندازه ، رنگ ، تصاویر ، تایپوگرافی ، فضای سفید ، بافت و سبک انجام می شود. یكی از مهمترین کارکردهای سلسله مراتب بصری ، ایجاد نقطه کانونی است. این مهمترین اطلاعات را در اختیار بازدید کنندگان قرار می دهد.

 • محتوا

از اصول یک طراحی وب موثر دارای طراحی عالی و همچنین محتوای عالی است. با استفاده از مطالب عالی و جذاب زبان می توانید بازدیدکنندگان را به خود جذب کرده و تحت تأثیر قرار دهید.

 • طرح مبتنی بر شبکه

شبکه ها به ساختار طراحی شما کمک می کنند و محتوای شما را منظم نگه می دارند. شبکه به تراز کردن عناصر موجود در صفحه کمک می کند.

 • زمان بارگذاری

انتظار بارگذاری وب سایت بازدید کنندگان را از دست می دهد. تقریبا نیمی از بازدیدکنندگان وب انتظار دارند که یک سایت در 2 ثانیه یا کمتر بارگیری شود و به صورت بالقوه سایتی را که در 3 ثانیه بارگیری نمی شود ، ترک می کنند. بهینه سازی اندازه تصویر به بارگذاری سریع سایت شما کمک می کند.

 • سایت ریسپانسیو

افراد بیشتری برای مرور وب از تلفن های خود یا دستگاه های دیگر استفاده می کنند. مهم است که وب سایت خود را با یک طراحی سایت ریسپانسیو در نظر بگیرید که وب سایت شما بتواند روی صفحه های مختلف تنظیم شود.

مزیت طراحی سایت خدماتی توسط فن گستران

مزیت طراحی سایت خدماتی توسط فن گستران

طراحی سایت خدماتی توسط فن گستران

1. ما سایتی را برای شما طراحی می کنیم که با همه جدیدترین فناوری های تلفن همراه سازگار باشد. هر شرکت یا ارائه دهنده به اصطلاح “طراحی وب” دانش و مهارت لازم برای ایجاد یک وب سایت را ندارد که نه تنها بر روی رایانه ها بلکه در رایانه های لوحی و تلفن های هوشمند هموار اجرا شود.

2. تجربه کیفیت بالا با فن گستران کیفیت طراحی به خودی خود بستگی به سطح حرفه ای ارائه دهنده دارد. اگر سعی کنید فقط یک الگوی ارزان قیمت و از پیش آماده شده داشته باشید ، سایت شما بی کیفیت به نظر می رسد. طراحی سایت با فن گستران یک طراحی حرفه ای عالی به نظر می رسد و انعطاف پذیری و سفارشی سازی را ارائه می دهد.

3. شما یک طرح سفارشی دریافت خواهید کرد. طراحان حرفه ای ما می دانند چگونه یک وب سایت چشمگیر بسازند که منعکس کننده نیازها و شخصیت خاص شرکت شما باشد.ما یک وب سایت درست برای شما طراحی می کنیم. این قالب هرگز با هیچ شرکت دیگری به اشتراک گذاشته نمی شود.

4. بارگیری سریع صفحات وب. اگر شخصی بی تجربه سعی در ساخت سایت شما داشته باشد ، ممکن است افزونه ها را به درستی ادغام نکند. نحوه کدگذاری یک سایت بر عملکرد و سرعت نیز تأثیر دارد.

5. یک وب سایت با کیفیت به تقویت برند شما کمک می کند. راه موفقیت کسب و کار برای موفقیت در اینترنت ایجاد برند است. به منظور انجام این کار ، شما باید یک وب سایت سفارشی و جذاب داشته باشید. نوع شغلی که شما اداره می کنید و چرا باید به شما اعتماد کنند بسیار مهم است فن گستران با برند سازی قوی می توانند بهترین ها را برای شما رقم زنند.

6. افزایش دید در نتایج موتورهای جستجو. از هیچ کس مخفی نیست که موتورهای جستجو – بخصوص Google – عاشق محتوای منحصر به فرد باشند. یک تیم طراحی وب حرفه ای قادر به ایجاد وب سایت  با بالاترین رتبه در موتور جستجو برای شما خواهد بود. آنها قادر خواهند بود از تمام عناصر اساسی که به شما کمک می کند سایت شما در این فهرست قرار بگیرد استفاده کند.

اینها فقط برخی از دلایل بسیاری است که باید با یک تیم طراحی وب باتجربه و حرفه ای مانند فن گستران کار کنید.

انتخاب طراح جهت طراحی سایت خدماتی

انتخاب طراح جهت طراحی سایت خدماتی

انتخاب طراح جهت طراحی سایت خدماتی

اگر نمی خواهید وب سایت خود را در خانه توسعه دهید ، می خواهید یک شریک وب عالی پیدا کنید. نگاهی جدی به نمونه کارها آن ها بیندازید. آیا آن ها برای مشتریانی مثل شما کار کرده اند؟ آیا آن ها صنعت شما را درک می کنند ، یا به آموزش آن ها نیاز دارید؟ سپس با آن ها صحبت کنید. رویکرد آن ها به روند طراحی وب سایت چیست و سایت جدید شما در استراتژی کلی بازاریابی شما چه نقشی خواهد داشت؟ و از آن ها بخواهید که آیا از داده ها ، تحقیقات یا معیارها استفاده می کنند تا توصیه ها و تصمیم گیری های خود را در مورد طراحی خود مطلع کنند. در صورت امکان ، مدتی را با طراحان بگذرانید. با افرادی که با آنها کار خواهید کرد ، آشنا شوید. سرانجام ،حتما برای جمع آوری دیدگاه های مختلف در مورد تخصص و خدمات شرکت ،برای مراجعه به شرکت مورد نظر طراحی وب تماس بگیرید.

قیمت طراحی سایت خدماتی

قیمت طراحی سایت خدماتی

قیمت طراحی سایت خدماتی

متوسط ​​هزینه برای طراحی وب سایت خدماتی در شرکت های مختلف متفاوت است. چندین عامل بر قیمت طراحی وب تأثیر می گذارد ، از جمله سبک ، اندازه و ویژگی های عملکرد وب سایت خدماتی. شرکت شما برای طراحی سایت خدماتی چه قیمتی را باید پرداخت کند و حتی طراحی وب شامل چه مواردی است؟ آیا می خواهید یک طراحی سایت خدماتی حرفه ای ایجاد کنید؟ کافیست با شماره 09166680284 تماس بگیرید. اگر می خواهید قبل از ثبت سفارش اطلاعات بیشتری کسب کنید ، سایت ما را دنبال کنید!

برای دیدن نمونه کارهای فن گستران به صفحه ” نمونه کارهای طراحی سایت ” مراجعه کنید.