اگر می خواهید مطمئن شوید که تمام زحمت هایی که برای رتبه بندی وب سایت خود انجام داده اید همچنان بکار گرفته می شوند، پس باید با قوانین Google در رابطه با بک لینک آشنا شوید. همچنین باید بروزرسانی الگوریتم پنگوئن را درک کنید. در این مقاله با فن گستران همراه باشید تا به مرور تاریخچه الگوریتم پنگوئن بپردازیم و راهنمایی هایی را ارائه می دهیم که به شما در جلوگیری از دست دادن رتبه کمک می کند.

الگوریتم پنگوئن چیست؟

الگوریتم پنگوئن چیست؟

الگوریتم پنگوئن چیست؟

پنگوئن یک الگوریتم است. این یک قطعه کد است که برای شناسایی وب سایت هایی که از استراتژی های بک لینک در تلاش برای کسب رتبه استفاده می کنند ، طراحی شده است.  پیش از الگوریتم پنگوئن ، وب مستر های غیر اخلاقی اغلب از ابزارهایی برای اسپم کردن بک لینک به خصوصیات آنلاین با کیفیت پایین استفاده می کردند. در بعضی موارد ، آن ها این پیوندها را در مقاله های “چرخان” که توسط نرم افزار بازنویسی شده بودند قرار می دهند تا به عنوان محتوای منحصر به فرد ظاهر شوند. الگوریتم جستجوی Google می تواند پیوندهای پشتیبان اسپم شده را تشخیص دهد و تعیین کند که سایت باید دارای برخی از اختیارات باشد زیرا وب سایت های دیگر به آن اشاره می کنند. در نتیجه ، اسپم بک لینک (همانطور که گفته شد) باعث افزایش رتبه می شود.

الگوریتم پنگوئن

الگوریتم پنگوئن Penguin algorithm

امروزه بک لینک ها یکی از سه سیگنال رتبه بندی برتر هستند. با این حال ، اکنون که پنگوئن موجود است ،الگوریتم های گوگل در پیدا کردن وب اسپم و جلوگیری از سایت هایی که از آن در رتبه بندی در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) استفاده می کنند ، بسیار باهوش است.

چگونه پنگوئن روی وب سایت ها تأثیر می گذارد؟

چگونه پنگوئن روی وب سایت ها تأثیر می گذارد؟

تاثیر الگوریتم پنگوئن روی سایت ها

الگوریتم پنگوئن هرزنامه وب را هدف قرار داد. قصد این امر جریمه شدن سایت هایی است که مطابق با استانداردهای کیفیت مورد انتظار ، از نظر گوگل پیروی نمی کنند. در سناریوی دنیای واقعی ، این بدان معنی است که سایت های بی کیفیت در نتایج جستجو کاهش یافته است. اگر سایت شما در صفحه اول گوگل برای مجموعه خاصی از کلمات کلیدی قرار گرفت ، به لطف پیوندهای اسپم ، این موقعیت را بعد از ضربه پنگوئن از دست می دهد. بعضی از سایت ها ممکن است توسط چند صفحه به عقب رانده شوند و چند سایت دیگر ممکن است به فراموشی سپرده شوند. اگر می خواهید از جریمه های پنگوئن در امان باشید همین حالا با متخصصان ما در فن گستران به شماره 09166680284 تماس حاصل فرمایید. متخصصین ما در تیم طراحی وب سایت و سئو با دانش کافی ابهامات شما را برطرف می سازند.

چگونه از الگوریتم پنگوئن در امان باشیم؟

چگونه از الگوریتم پنگوئن در امان باشیم

چگونه از الگوریتم پنگوئن در امان باشیم

1) نظرات وبلاگ خود را تماشا کنید

همه ما دوست داریم که اهل معاشرت باشیم و این درست است اگر می خواهید در وبلاگ خود مشغول به کار شوید ، باید مرتباً در وبلاگ های افراد دیگر شرکت کنید. این قابل تحسین و کاملاً منطقی است ، اما اگر کمی اظهار نظر خود را غیرقانونی کنید می توانید یک پنگوئن (نه چندان زیبا) را پیدا کنید که در گردن نفس می کشد.

2) اعتماد گوگل را جلب کنید

چگونه می توان اعتماد را تقویت کرد؟  اعتماد یک نوع اثری است که با گذشت زمان به وجود می آید ، اما شما می توانید محرک باشید. ابزارهایی مانند Majestic SEO دارای شاخص های Trust Flow هستند که با استفاده از الگوریتم های پیچیده ای که بک لینک ها را تجزیه و تحلیل می کنند ساخته شده اند. به طور کلی ، آن ها می توانند در مرتب کردن سطح پایین از وب سایت های با کیفیت بسیار کارآمد باشند ، و می توانید هنگام ارزیابی افرادی که با آن ها دوست هستند ، از این موارد استفاده کنید.

3) از ایجاد لینک “فعال” خودداری کنید

جان مولر یک تحلیلگر وب در گوگل است ، بنابراین وقتی او صحبت می کند باید به طور کلی گوش کنیم. جان اخیراً بیرون آمد و گفت ما باید از ایجاد پیوند فعال به طور کامل جلوگیری کنیم. اکنون این یک توصیه بسیار افراطی است ، اما در واقع توصیه های خوبی است ، به خصوص برای افرادی که به سئو سایت علاقه دارند این یک واقعیت شناخته شده است که وب سایت شما برای بهبود رتبه های خود در Google به پیوندهایی نیاز دارد. این موضوع باعث می شود تا لینک هایی با کیفیت پایین باز شود و شما را از بروزرسانی پنگوئن آسیب پذیر کند. ابتدا باید به محتوای خود نگاه کنید و بر ساختن وب سایتی متمرکز شوید که بهترین ، باهوش ترین و آموزنده ترین در نوع خود باشد. افراد اول می آیند ، نه پیوندها ، و همانطور که گفته شد ، اعتماد از پیوندها مهمتر است. بنابراین اگر بیشتر وقت خود را صرف تحویل مطالب عالی و برقراری روابط واقعی از طریق رسانه های اجتماعی می کنید ، و زمان کمتری «ایجاد پیوندهای فعال» را خواهید داشت ، باید شانس بسیار بهتری برای موفقیت و جلوگیری از هرگونه مجازات داشته باشید.

جهت یادگیری نحوه صحیح لینک سازی به صفحه “ آموزش لینک سازی 2020 ” مراجعه کنید.

چگونه با قوانین الگوریتم پنگوئن بازی کنیم

چگونه با قوانین الگوریتم پنگوئن بازی کنیم

چگونه با قوانین الگوریتم پنگوئن بازی کنیم

اگرچه به نظر می رسد روزهای بدست آوردن “پنالتی پنگوئن” به پایان رسیده است ، اما باز هم باید یک پروفایل بک لینک سالم ایجاد کنید. به این ترتیب ، از نگاه کردن به عنوان سئو کلاه سیاه و در معرض خطر آسیب دیدن سایت خود دوری می کنید.  چطور می توانید این کار را انجام دهید؟ با چند مرحله ساده:

کیفیت بیش از کمیت را انتخاب کنید – مطمئن شوید که بک لینک های شما در وب سایت های با کیفیت ظاهر می شوند. از سایت های خارجی بدون اعتبار و یا سایت هایی که به نظر می رسد عمداً برای هدف دیگری راه اندازی نشده اند ، اجتناب کنید. شما با چند پیوند از سایت های عالی بهتر از پیوندهای بسیاری از سایت های با کیفیت پایین بهتر هستید.

محتوا خود را متنوع کنید – اگر از کلمه کلیدی استفاده می کنید که می خواهید به عنوان متن اصلی برای هر پیوند به سایت خود استفاده کنید ، Google متوجه خواهد شد. فوراً به عنوان وب اسپم ظاهر می شود و احتمالاً رتبه شما را پایین می برد. درعوض ، حتما متن اصلی خود را متنوع کنید.

 پیوندها را خریداری نکنید – در ارائه خدمات در وب سایت کلاه مشکی ، می توانند بک لینک های خود را از شبکه به اصطلاح وبلاگ خصوصی (PBN) به شما بفروشند ، مشکلی نخواهید داشت. البته فقط به یاد داشته باشید که Google همچنین می تواند آن خدمات را پیدا کند. این بدان معناست که هر چه از آن روش های سئو کلاه سیاه بهره مند شوید در بهترین حالت زودگذر هستید.

ایجاد لینک را خودکار نکنید – تقریباً در هر جنبه از بازاریابی آنلاین ، اتوماسیون ایده خوبی است. ایجاد لینک یکی از این استثناست. شاید فکر کنید که با انتشار بک لینک به سایت خود از سراسر اینترنت یک ابزار عالی پیدا کرده اید که به شما در رتبه بندی کمک می کند ، اما این یک هدر دادن پول است. به جای اینکه میانبر ها را برای ایجاد بک لینک بسازید ، این کار را به روش صحیح انجام دهید.

چگونه باید متوجه شد توسط الگوریتم پنگوئن جریمه شده ایم؟

چگونه باید متوجه شد توسط الگوریتم پنگوئن جریمه شده ایم؟

جریمه الگوریتم پنگوئن

در مرحله اول ، تمایز بین پنگوئن و مجازات دستی برای پیوندهای غیرطبیعی مهم است. به طور خلاصه ، پنگوئن یک فیلتر گوگل است که برای همه وب سایت ها اعمال می شود. مجازات های دستی ممکن است نتیجه وب سایت معینی باشد که توسط کاربران Google برای هرزنامه گزارش شده است ، همچنین پیش بینی می شود که ممکن است Google برخی از صنایع را بیش از سایرین نظارت کند.

اگر تجزیه و تحلیل وب سایت شما نشان از افت رتبه و ترافیک در تاریخ مرتبط با بروزرسانی پنگوئن دارد ، ممکن است شما تحت تأثیر این فیلتر قرار بگیرید. در این صورت پیشنهاد ما به شما برقراری ارتباط با متخصصین فن گستران است.